KURUMSAL

Ahşaba Dokunmak, Ahşabı Dokumak

1989 yılından bugüne kadar mobilya sektörünün içinde faaliyet gösteren MONALAM, kaliteden ödün vermeden, modern makine parkı ve deneyimli çalışanları ile projelerinizde çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

4.000 metre kapalı alandaki fabrikasında, 30 yılın üzerinde deneyim ve bilgi birikimine sahip olmanın verdiği avantaj ile ‘üretimde kalite, teslimatta güvenilirlik’ misyonu ile hareket etmektedir.

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazesini genişleterek, gerek fason imalatında gerekse de proje uygulamalarında hizmet veren firmamız, deneyimini sizlerle paylaşmaktan ve başarılarınıza katkıda bulunmaktan gurur duymaktadır.

Özgörevimiz ve Özhedefimiz

  • Vizyonumuz

    İnsan sağlığı ve doğayı gözeterek, hizmet verdiğimiz iş ortaklarımızda oluşturduğumuz güven ve saygınlığı, yeni ortaklıklarda da sürdürmek. Mobilya sektöründe Türkiye ve dünyada saygın markalar arasında anılmak.

  • Misyonumuz

    İnsan hayatına değer katan ürünleri, teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak, üstün kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti sağlayarak sunmak.

PROJELERİNİZDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

MONALAM olarak; “Doğru yaklaşım, etkin çözüm.” prensibi ile projelerinizde çözüm ortağınız olmaya hazırız. Tutamayacağımız sözler vermez, verdiğimiz sözde ise her zaman ciddiyete önem veririz.

Konut, otel, okul, iş yeri, fuar projeleri başta olmak üzere, sizlere tasarım, fason imalatı ve uygulama hizmeti vermekten, büyük mutluluk duyarız.